Arc

O NAS

Zapraszamy do nowo wybudowanych apartamentów "Alpen Suite" położonych w przepięknej dolinie Livigno.
Pierwszy apartament (o powierzchni 75 metrów kwadratowych) składa się z dwóch pokoi będących w stanie ugościć 6/8 osób, dwóch łazienek wraz z prysznicem i suszarką do włosów oraz kuchni z rozkładaną sofą, wyposażonej w zmywarkę do naczyń, kuchenkę mikrofalową i czajnik. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z telewizji satelitarnej oraz bezprzewodowego dostępu do internetu (Wi-Fi); W drugim apartamencie (o powierzchni 40 metrów kwadratowych) powitają Was przestronny pokój z rozkładaną sofą (będący w stanie ugościć 3/4 osoby) oraz łazienka z prysznicem. Do Waszej dyspozycji będą również zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa, czajnik a także usługi w postaci telewizji satelitarnej i bezprzewodowego dostępu do internetu (Wi-Fi) . W cenę wliczona jest też pościel.
Oba nowoczesne apartamenty posiadają szeroki parking zewnętrzny oraz wewnętrzny parking prywatny, solarium, ogrzewaną przechowalnię nart oraz ogród z grillem. Akceptujemy zwierzęta domowe. Sprzątanie końcowe nie jest zawarte w cenie.

LOCALIZACJA

Apartament znajduje się w słonecznej i spokojnej okolicy, a do przystanku bezpłatnego autobusu jest tylko 50 metrów, zaś by dojść pieszo do wyciągów, tras biegowych i pasa rowerowego, wystarczy 5 minutowy spacer.

KONTAKT

Napisz do nas wykorzystując formularz na naszej stronie internetowej, odpowiemy ci niezwłocznie, by zaspokoić każde Twoje życzenie!